بزرگسالان خانه گزاف گویی

خانه گزاف گویی بزرگسالان توضیحات عمومی - ما تقویت در تمام نقاط ضعف از جمله بخش مشترک، چرخش ذرت، منطقه فنری ... و غیره دوخت به چهار برابر stitchings با Webing ها. نوار های تقویت شده با بند بند های اضافی بر روی تمام نقاط استرس و پانل های داخلی برای تضمین دوام

ارسال درخواست
جزئیات محصول

خانه گزاف گویی بالغ
توضیحات عمومی -
ما تقویت در تمام نقاط ضعف از جمله بخش مشترک، چرخش ذرت، منطقه پر پیچ و خم ... و غیره دوخت به چهار برابر stitchings با Webbings. نوار پارچه تقویت شده بافی اضافی بر روی تمام نقاط تنش و پانل های داخلی برای تضمین دوام بادگیرها. دوختن در طول واحد با دوخت سه گانه و دوخت چهارگانه در زمینه های کلیدی درون پایه واحد برای تضمین دوام بادکنکی.
ما دو بار بازرسی کیفیت را انجام می دهیم. بازرسی اولین دور توسط سرپرست تولید بر روی میز هنگامی که یک توربینی به پایان رسید و قبل از ارسال آنها به انبار. قبل از فرستادن به مشتریان، بازرس کیفیت آن را تا زمان بازرسی دور دوم به منظور تضمین بادبادکی با کیفیت مناسب به مشتریان، ترتیب می دهد.
ما در هر خروجی هوا هواکش هوا را در هوا ایجاد می کنیم تا وقتی که برق قطع شود تا هوا را از بین ببرد، هوا سریعا بیرون می آید
این طیف وسیعی از ترکیب و قلعه هر دو اندازه و رنگ را می توان سفارشی ... می تواند انتخاب گسترده ای از استفاده از فضای باز و داخلی مانند PARK، خرده فروشی و سایر استفاده تجاری. همچنین ما می توانیم با توجه به طراحی مشتری انجام دهیم.
بهترین کیفیت، کنترل دقیق زمان تولید و قیمت های بسیار رقابتی، مزایای ما است، به عنوان یک تولید کننده کارخانه، طیف گسترده ای از تورهای توریستی را شامل می شود، از جمله قلعه فنری، اسلاید بالا، اسلاید استاندارد و اسلاید آب بادی، اسلاید فنری، قلعه پریدن، موانع ، پیچ و خم تورم، تونل، بازی بسکتبال یا فوتبال ... و غیره دیگر بازی های ورزشی بادوام، مدل های بادوام و کارتون. چادرهای بادوام، قوس ارتقاء و رقصنده های هوا، محصولات کریسمس، بالن های تبلیغاتی و توپ های زمینی. خوش آمدید به ما برای توسعه کسب و کار خوش آمدید.
مشخصات:

2018 جدید پرطرفدار بزرگسالان خانه گزاف گویی برای

مدل شماره

KKK-L522

MOQ

1 کامپیوتر

اندازه

5.5Lx3.3Wx4H

ضمانتنامه

2 تا 3 سال

استانداردها

CE / UL / SGS / EN14960

توصیه های سن

کودکان و نوجوانان

ماده

پی وی سی

ویژگی های مواد

ضد آب، مقاوم در برابر آب، مقاوم در برابر آتش، جذاب، مقاوم و سالم است

مدت حمل و نقل

توسط دریا، توسط هوا و یا بیان

بندر حمل و نقل

هوانگپو، یانتیا یا قابل مذاکره

زمان تحویل

7 تا 15 روز کاری پس از دریافت 50٪ سپرده

تجربه کارخانه

18 سال

لوازم جانبی

کیت تعمیر، چسب، و غیره

سایر اطلاعات

لطفا برای مذاکره با ما تماس بگیرید

برنامه های کاربردی: مواد تحویل CE اغلب در پارک تفریحی، مرکز تفریحی، مهد کودک، حیاط خانه، جشن تولد، فعالیت های جشنواره، تجارت استفاده می شود.

KK ساخت جزئیات:
حلقه لنگر برای رفع اشکال:
همه درزها در گوشه و در نقطه استرس پایین دو برابر و چهار برابر هستند. دو درب دوخت در داخل و دوختن دوخت در خارج، همه ی نقاط استرس بالا، در جایی که قابل اجرا هستند تقویت می شود. 5-6 اینچ در یک اینچ. و اطمینان حاصل کنید که inflatables به اندازه کافی قوی هستند.
تکنیک:
همه درزها در گوشه و در نقطه استرس پایین دو برابر و چهار برابر هستند. دو درب دوخت در داخل و دوختن دوخت در خارج، همه ی نقاط استرس بالا، در جایی که قابل اجرا هستند تقویت می شود. 5-6 اینچ در یک اینچ. و اطمینان حاصل کنید که inflatables به اندازه کافی قوی هستند.
تخریب
همه موقعیت های تعویض، زیپ دو طرفه هستند و زیپ پوشش را با فلپ شیار می پوشاند. زیپ بازی های ما با توجه به الزام EN14960. بنابراین آنها می توانند به شما کمک کنند تا سرعت باد افزایش یابد. ما برای اتصالات زیپ تقویت می کنیم، و در بالای زیپ، یک پوشش زیپ با مواد Velcro وجود دارد که به پراکندگی استرس زیپ کمک می کند. ما همچنین ممکن است قطعه داخلی PVC را برای حفاظت از زیپ ایجاد کنیم.
KK® بیش از 10 سال تجربه دارد. محصولات گواهینامه رسمی استاندارد ایمنی دارند.
1 استاندارد ایمنی اسباب بازی های ایالات متحده:
ASTM-F963-11، HR4040، غیر فتالات
2 استاندارد ایمنی اسباب بازی استرالیا / نیوزیلند:
AS / NZS ISO 8124
3 استاندارد ایمنی تجهیزات بازی بادی:
EN-14960
4 استاندارد ایمنی اروپا:
EN-71
نوع واحد:

شامل می شود:

عکس های بیشتر
کودکان و نوجوانان بادکنک بادی پرتابل / پرتاب با بازی مانع

Hot Tags: خانه گرسنگی بزرگسالان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت
پرس و جو